Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach, zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony podmiotowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony podmiotowej https://gorlice.psse.malopolska.pl

Dane teleadresowe jednostki:

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach

38-300 Gorlice, ul. Michalusa 1/2

Tel: 18 353 73 43; tel/fax: 18 353 65 51

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ePUAP: /PSSE_Gorlice/skrytka

Data publikacji strony internetowej: 25-06-2013 r.

Data ostatniej istotnej aktualizacji: 12-12-2019 r.

Strona podmiotowa PSSE Gorlice jest częściowo zgodna z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych z powodu niezgodności lub wyłączeńwymienionych poniżej:

  • brak opisów zdjęć - tekstu alternatywnego, dla czytników obsługiwanych przez osoby niepełnosprawne
  • linki prowadzące do materiałów na innych stronach (podstonach) nie zawierają treści tekstowej, którą mogą odczytać programy dla niepełnosprawnych

Informacje zwrotne i dane kontaktowe

Osoba do kontaktu w sprawie dostępności: Bogdan Pilarczyk

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Tel: 18 353 73 43

Procedura wnioskowo-skargowa

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z ustawą z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych, każdy ma prawo wystąpić do podmiotu publicznego z żądanie udostępnienia cyfrowego wskazanej strony internetowej, aplikacji mobilnej, lub ich elementów, ewentualnie zapewnienai dostępu alternatywnego, na warunkach określonych w ustawie. W przypadku odmowy wnoszący żądanie może złożyć skargę z zastosowaniem przepisów ustawy z dnia 14 czerwca1960 r. (Kodeks Postępowania Administracyjnego), a także powiadomić Rzecznika Praw Obywatelskich:

https://rpo.gov.pl/

Dostępność architektoniczna

Lokale Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej znajdują się na pierwszym piętrze budynku o przeznaczeniu biurowym.

Pomieszczenie na parterze przeznaczone jest do obsługi osób niepełnosprawnych. Są w związku z tym wywieszone stosowne informacje w celu przywołania pracownika. Brak windy i podjazdu dla osób niepełnosprawnych. Inwestycje te są planowane po otrzymaniu środków na ten cel. Na parterze brak ubikacji dla osób niepełnosprawnych.

Przed budynkiem wyznaczono pięć stanowisk parkingowych dla Inspekcji Sanitarnej i klientów. Brak wyznaczonego miejsca postojowego dla osób niepełnosprawnych

Właścicielem parkingów jest Miasto Gorlice

Do biur PSSE można wejść z psem przewodnikiem lub psem asystującym.

W pomieszczeniach PSSE nie ma pętli indukcyjnych zagrażających osobom z rozrusznikiem serca.

W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla, ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabo widzących.

Brak możliwości skorzystania z tłumacza języka migowego.

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach, deklaruje, że dołoży wszelkich starań aby dostępność i użyteczność strony internetowej https://gorlice.psse.malopolska.pl była na poziomie WCAG 2.0

Kontakt

Punkt informacyjny:
tel. (+48 18) 353-73-43
fax (+48 18) 353-65-51
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

> więcej

2020  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Gorlicach